Híreink > Ebédbefizetés

Ebédbefizetés

Tájékoztatjuk a Tisztelt Szülőket, hogy a szeptember hónapra esedékes ebédbefizetés (augusztus 24) zökkenőmentesebb lebonyolítása érdekében a Nyilatkozatokat szíveskedjenek kitöltve leadni, illetve az óvodában is módjuk van ezek kitöltésére. A Nyilatkozatokat augusztus 17.-től leadhatják az intézményben a titkárságon!

Nyilatkozat (.pdf)

Tájékoztato (.pdf)

Térítési díj befizetésével kapcsolatos határidők

Kedves Szülők!

Az alábbiakban Tájékoztatjuk Önöket a 2017/2018. nevelési év II. negyedévre szóló ebédbefizetések időpontjáról.

Január hónapra szóló befizetés:

·       December 04. /hétfő/ 8.00 - 16.00

·       Pótbefizetés: December 11. /hétfő/ 8.00-16.00

Február hónapra szóló befizetés:

·       Január 08. /hétfő/ 8.00 – 16.00

·       Pótbefizetés: Január 15.. /hétfő/ 8.00 – 16.00

Március hónapra szóló befizetés:

·      Február 05. /hétfő/ 8.00 – 16.00

·      Pótbefizetés: Február 12. /hétfő/ 8.00 -16.00

Kérjük a kedves Szülőket az időpontok pontos betartására, mert más időpontban nem áll módunkban befizetést elfogadni!

Az étkezés lemondása:

Étkezést lemondani reggel 9 óráig lehet. A bejelentést Szilágyi Bernadett óvodatitkárnak lehet személyesen vagy telefonon megtenni:

Tel: 06-20-9 299 747

06-29-317 223

A lemondást, a lemondás napját követően lehet érvényesíteni.

Az étkezés igénylése:

Az étkezést nevelési év elején, illetve jogviszony kezdetekor kell jelezni. Azt követően az igényt csak akkor kell jelezni, ha az étkezés folyamatossága az étkezés lemondása miatt, előre nem látható időtartamra szakadt meg.

Az étkezés igénylését szintén telefonon vagy személyesen lehet bejelenteni reggel 9 óráig.

Az igénylést, az igénylés napját követően lehet érvényesíteni.