Híreink > Tökfesztivál

Tökfesztivál

A Felsőpakonyi Mesevár Napköziotthonos Óvoda intézményvezetője ezúton szeretném megköszönni és hálás köszönetemet kifejezni mindazoknak a vállalkozóknak, magánszemélyeknek, akik támogatásukkal hozzájárultak ahhoz, hogy a 12. Tök jó Fesztivált ilyen formában megvalósult. Külön szeretném megköszönni az alkalmazotti közösségünk odaadó, példaértékű, alázatos munkáját, a szülők maximálás segítség nyújtását, aktív részvételét. Akinek megadatott már, hogy részt vegyen a tökfesztiválunkon és a készülődésben, az tudja, láthatta, hogy milyen széles körű együttműködés szükséges ahhoz, hogy ez a nap ilyen formában megvalósulhasson. Köszönet a Felsőpakonyi Nagyközség Önkormányzatának, a Szabó Magda Könyvtár és Közösségi Ház dolgozóinak, s karbantartóinknak a segítő munkájukért. Rengeteg munka van benne évről évre, de megéri, mert valami csuda jó dolgot hoztunk létre, mely mind a felnőtteknek, mint a gyerekeknek egyformán hatalmas élményt jelent. Bízom benne, hogy a színes programokon jól érezték magukat, s sok-sok élménnyel gazdagodva tértek haza.

Az egész napos program támogatót:

-          Antal Mihályné – Kisbani
-          Balassa Gyógymasszőr Bt. - Balassa Éva
-          Berencsi Tamás – Consent Hungary Kft.
-          Böőr Enikő
-          CIB Bank
-          Dani Erika – Cuki fagyizó
-          Durkó Dekor Stúdió Bt.
-          Eisberg
-          Máté János
-          Mogyi
-          Szabó Magda Könyvtár és Közösségi Ház
-          Kecskés Zsolt – ComputerFutár Kft.
-          Felsőpakony Nagyközség Önkormányzata

A támogatóknak és a résztvevőknek köszönhetően nagyon szép bevételre sikerült szert tenni, összesen: 837.225 Ft-ot tudtunk az óvodánknak összegyűjteni, mely a Kresz parkunk megvalósításában játszik igen fontos szerepet. További együttműködés reményében

Gelsiné Zsurka Zsuzsa