Híreink > Fejlesztő pedagógia

Fejlesztő pedagógia

Kedves Szülők, Gyerekek!

A 3. hetet kezdtük meg ebben a felfordult helyzetben. Nagyon új és furcsa feladathelyzetek elé állítanak minket szülőként, szakemberként és gyerkőcként. Szerintem nagyon jól állja mindenki a sarat! Minden tiszteletem az Önöké!

Az elkövetkező időszakban szeretném néhány ötlettel, feladatlappal megkönnyíteni az életüket. Terveim szerint minden héten „szállítom” a házi feladatokat, melyeket az ovi segítségével tudok eljuttatni Önökhöz. Ez főleg az iskolába készülő gyerekeknek nagyon fontos!

Néhány jó tanács!

·         Legyen napirendjük! Akár rajzosan el is készíthetik közösen. Összefolynak a napok, az órák, kellenek a keretek. Mindenkinek!

·         Készítsenek gyurmát, amit szintén mindennapos tevékenységnek tudok ajánlani!

·         Vegyék elő a maradék tapétákat! Nagy felületen lendületes, határozott vonalvezetéssel tudnak alkotni. Később könnyebb lesz a füzet méretére koncentrálni.

·         Legyen naponta tervezett feladat, de ne minden percüket osszák be. Néha kell a csendnek is hely!

·         Játsszanak sokat és érezzék jól magukat! Ha anya, apa jól van, akkor a gyerkőc is jól lesz!

Ajánlott facebook csoportok:

·         Lekotomagyereket.hu

·         Ovis karanTanya

·         Kék fejlesztés-AUTIZMUS A-Z-ig (Akit érint)

Kitartást kívánok!

Hubertné Őri Erzsébet PMPSZ Gyáli Tagintézménye

06-20-464-0360

Kedves Szülők!

Nem szeretnék én is ismét a jelenlegi helyzet elemzésével kezdeni. Ez van! Ebből kell kihoznunk a tőlünk telhető legjobbat. Nagyon szeretnék hathatós segítséget nyújtani Önöknek abban, hogy szemük fényét fel tudják készíteni a szeptemberi iskolakezdésre. Készítettem egy ppt-t, amelyben az iskolaérettség feltételeit ismerhetik meg. Minden héten teszünk fel ajánlásokat, linkgyűjteményeket. Bár úgy gondolom, most minden felületen ömlesztik a fejlesztőjátékok tömkelegét. Igazán nagy a választék. Minden az Önök képzeletére, türelmére és digitális képességeire van bízva.

Én leginkább személyes, telefonos segítségemet tudom még felajánlani ebben a számunkra is váratlan, extrém helyzetben. Gyakorló anyaként tudom, néha csak egy pár bíztató szó kell! Megerősítés abban, hogy jól csinálom!

Ebben szeretnék én igazán Önök mellett állni!

Elérhetőségeim:

Telefonon ügyeleti időt szeretnék megadni. Kérem, amennyiben lehetséges tartsák ezt be, hogy mindenki számára elérhető legyen ez a lehetőség!

Hétfőtől péntekig 8-16 óráig elérhető vagyok, de a Felsőpakonyi Mesevár Napköziotthonos Óvoda kijelölt időszaka:

Hétfő: 8-12

Szerda: 8-13

Telefonszám: 06-20-464-0360

Emailen persze bármikor állok rendelkezésükre! Igyekszem a leghamarabb válaszolni a feltett kérdésekre.

info.pmpszgyal@gmail.com

Tisztelettel: Hubert Lászlóné Őri Erzsébet